قالب خبری روزنامه جوان را با 40 درصد تخفیف خریداری نمایید. مهلت تا ساعت 24 روز جمعه.خرید محصول
1
0

حذف تصاویر اضافی در وردپرس

۲ دیدگاه
  • انتشار : آبان ۸, ۱۳۹۸ - 11:18 ق.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

گاهی اوقات یک قالب در سایت نصب می کنیم و چندین سال روی آن فعالیت می کنیم. اگر قالب استاندارد کدنویسی شده باشد حتما برای بخش های مختلف پس از بارگذاری تصویر شاخصی یک تصویر متناسب برش می دهد. پس از گذشت مدتی تعداد  تصاویر به صورت جند تصویر برش می خورد و سایز پوشه اپلود افزایش می یابد/ معمولا  این تصاویر به درخواست قالب یا افزونه ای خاص ایجاد می گردد.وردپرس یک تابع به نام add_image_size دارد که شما می توانید از وردپرس بخواهید یک تصویر سفارشی با اندازه دلخواه شما ایجاد کند. در صورتی که قالب جدیدی نصب کنیم تصاویری که توسط قالب قبلی برش خورده اند اضافی باقی می مانند و بلا استفاده است و فقط حجم هاست شما را پر کرده است. در صورتی که تصمیم دارید تصاویر اضافی را زا سایت خودتان به صورت خودکار حذف کنید بهتر است افزونه  dnui-delete-not-used-image-wordpress را نصب و فعال کنید/

تنظیمات این افزونه ساده است و بعد از شناسایی اقدام به حذف این تصاویر اضافی می ککند. قابل ذکر اینکه این افزونه تصاویر اصلی سایت شما را نشان می دهد.

صفحه اصلی دانلود مستقیم
  1. …… همه عکسایی که نوشته بود استفاده نشده پاک کرد کله عکسای سایتم پاک شده …..

    • ظاهرا تنظیمات نادرستی انجام داده اید. معمولا از این افزونه بعد از تغییر قالب استفاده می شود. جای نگرانی نیست تصاویرتان را از طریق بک آپ هاست برگردانید.

×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!