حل مشکل درگاه پرداخت بانکتوضیحات قالب
1
0

واترمارک خودکار

۲ دیدگاه
  • انتشار : اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۴ - 7:15 ق.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

سلام

تعداد زیادی از عکاسان و هنرمندان از سیستم وردپرس استفاده می کنند که آثارشان را به نمایش میگذارند و یا افرادی هستند که در سایت یک سری تصاویر اختصاصی قرار می دهند که ساعت ها و شاید روز ها روی آن ها زحمت کشیده اند ! این افراد قطعاً دقدقه ی دزدی آثار و عدم رعایت حقوق کپی رایت را خواهند داشت ! برای جلوگیری ، آن ها تصاویر برند خود را بر روی تصاویر قرار می دهند که کار ساده ای است ، ولی تعداد تصاویر که بالا تر رود این کار ساده نیز به کاری سخت و خسته کننده تبدیل خواهد شد ! مقاله امروز مربوط به همین مساله هست و افزونه ای خدمت شما معرفی خواهیم کرد که این کار را به صورت خودکار انجام می دهد !

اولین کاری که شما باید انجام بدید نصب و فعال سازی افزونه Easy Watermark است ! سپس ، در قسمت مدیریت وردپرس ، از منو ی تنظیمات ،وارد زیر منو ی Easy Watermark شوید !
واترمارک

تنظیمات این افزونه ، دارای ۳ تب میباشد ، در تب عمومی شما میتوانید این افزونه را در حالت خودکار قرار دهید، و سایز و کیفیت واتر مارک را مشخص کنید !

Capture

پس از تکمیل تنظیمات میریم سراغ تب بعدی ( تصویر ) :

در این قسمت اگر شما نمیخواهید واترمارک شما دارای تصویر باشد و فقط یک متن در آن درج شود سراغ تب بعدی روید و در غیر اینصورت در همین تب تصویر مورد نظر را انتخاب کنید محل قرار گیری تصویر را انتخاب کنید

Capture

خوب تنظیمات این افزونه با اتمام رسید ، حال شما میتوانید از قسمت رسانه ، وارد Easy Watermark شده و Add Watermark To All Images را بزنید تا واترمارک شما بر روی تمامی تصاویر ضمیمه گردد .

برای ثبت دستی واترمارک برای بعضی از تصاویر نیز روشی وجود دارد که شما ابتدا از قسمت تنظیمات این افزونه ، حالت خودکار این افزونه را غیر فعال کنید و سپس از قسمت کتابخانه وردپرس ، گزینه Add Watermark را روی تصاویر مورد نظر را انتخاب کنید.

موفق  باشید .

صفحه اصلی دانلود مستقیم
×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!