1
0

۴ افزونه دیدگاه های وردپرس

يک دیدگاه
  • انتشار : شهریور ۱۵, ۱۳۹۵ - 7:08 ب.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

اگر شما هم می خواهید از بخش اصلی نظرات و دیدگاه های وردپرس خود خلاص شوید و بخشی جدید با امکانات جدید و قابلیت های بیشتر و زیبایی و روش های جدیدتر طراحی داشته باشید پیشنهاد داریم مطلب ۴ افزونه نظر دهی در وردپرس ببینید بلکه بتواند مشکل شما را حل نماید.

icon-peace
افزونه نظر دهی Disqus وردپرس
disqus-comments

یک افزونه قدرتمند که یک سیستم کامل نظرات برای سایت شما به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی به وجود می آورد. این افزونه دارای امکانات فراوان از جمله ستاره دهی به نظرات ، تغییر آیکون های مختلف افزونه , نمایش جدیدترین نظرات , برترین و … است . در کل یک افزونه کامل برای بخش نظرات سایت می باشد.

disqus-comments

دانلود افزونه
افزونه Google Plus Comments وردپرس

یک افزونه با طراحی زیبا و و نمایش آواتار و امکانات فراوان برای نظر دهی در سایت های وردپرسی البته با استفاده از پروفایل گوگل پلاس

google-plus-comments

google-plus-comments

دانلود افزونه
افزونه Facebook Comments وردپرس

این بار نظرات فیسبوک با این افزونه حرفه ای و کارآمد به سایت وردپرس ببرید . یک افزونه قدرتمند برای نمایش نظرات شما در فیسبوک به استایل مناسب و شبیه خود فیسیوک در سایت ها وردپرس.

facebook-commentsh

facebook-commentsh

دانلود افزونه
افزونه JetPack Comments وردپرس

افزونه ای ساده و قدرتمند برای نمایش دیدگا ها برای کاربران وارد شده با حساب گوگل , فیسبوک , توییتر , وردپرس به سایت که در جذب کاربر بسیار مفید و تاثیر گذار است.

 

jetpack_comment

jetpack_comment

دانلود افزونه

×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!