1
0

کاربرد صفحه ساز ها چیست؟

بدون دیدگاه
  • انتشار : خرداد ۱۶, ۱۳۹۹ - 4:44 ب.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

در صورتی که با وردپرس و قالب های وردپرسی کار کرده باشید حتما برایتان پیش آمده است که بخواهید یک قالب وردپرس تهیه و روی سایتتان نصب کنید. در یک نگاه ما قالب ها را به دو دسته تقسیم می کنیم:

  • قالب های وردپرسی که پنل تنظیمات حرفه ای دارند
  • قالب های وردپرسی که جهت نمایش به صفحه سازها متکی هستند

 

قالب های وردپرسی که پنل تنظیمات حرفه ای دارند

اکثر قالبی هایی که در کلکسیون طراحی می شوند دارای بخش پنل تنظیمات حرفه ای و ابزارک های متنوع هستند که چیدمان سایت خود را می توانید ایجاد کنید. این قالب ها اصلا نیازی به صفحه ساز ندارند و اگر هم استفاده کنید کاربردی نخواهند داشت و حتما تداخلی روی خواهد داد. ما قالب ها را با پنل حرفه ای طراحی می کنید تا شما نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای خرید صفحه ساز نداشته باشید. علاوه بر آن سرعت سایتتان تا حد زیادی مطلوب خواهد بود. ضمن اینکه کار کردن با صفحه سازها طبق گفته فروشندگان آنقدر هم آسان نیست و نیاز به آموزش دارد

 

قالب های وردپرسی که جهت نمایش به صفحه سازها متکی هستند

معمولا قالب هایی که در بستر اتکا به صفحه ساز مورد استفاده جهت راه اندازی و طراحی سایت قرار می گیرند فاقد کدنویسی قوی و حتی امکانات هستند. در واقع کار اصلی را صفحه ساز انجام می دهد و قالب هیچ است. همانطور که گفتیم طراحی سایت با صفحه ساز ها نیازمند آموزش است. این صفحه سازها همه آیتم های وردپرس را پوشش نمی دهند و تا حدود زیادی با آن می توانید یک قالب html  طراحی کنید چون نوشتار و سایر گزینه ها را باید خودتان به صورت دستی اضافه کنید. این گمان که صفحه ساز همه فن حریف است کاملا اشتباه بوده و برای ایجاد سایتهای فروشگاهی و خبری قدرتمند کاملا دست بسته خواهید بود. علاوه بر آن اگر توجه داشته باشید ما ایرانی ها خواستار استفاده از استایل منحصر به فرد در طراحی سایت خود هستیم و صفحه سازی که توسط فکر و خلاقیت یک فرد خارجی طراحی شده نمی تواند این بعد از طراحی را برای ما بر طرف سازد. مهمترین باور اشتباه خریداران قالب های دارای پنل حرفه ای استفاده از صفحه سازهایی است که هیچگونه هماهنگی با قالب ندارد.

ما نباید تحت تاثیر تبلیغات فروشندگان این صفحه سایزها قراربگیریم و احساس کنیم با داشتند این ابزار می توانیم روی یک قالب سایتها و دمو های نامحدودی ایجاد کنیم.

  • اصل ایرانی بودن و اصالت هیچگاه با صفحه ساز ایجاد نمی گردد.
  • کاربرد صفحه ساز ها بیشتر برای سایت های تک صفجه و شرکتی است
  • لزومی برای استفاده از امکانات ضعیف یک صفحه ساز برای قالب با پنل حرفه ای نیست
  • استفاده از صفحه ساز قالب اصلی و سایر ابزارها را تحت تاثیر قرار می دهد/

 

×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!