محصولات کلکسیون طراحی را با تخفیف 100 هزار تومانی خریداری نمایید.شرایط خرید با تخفیف
1
0

بخش ششم: محتوای باکیفیت

بدون دیدگاه
  • انتشار : مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ - 3:52 ب.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

اکنون وقت آن رسیده که بر روی تغذیه وب سایت با محتوای با کیفیت تمرکز کنیم. وقتی که در مورد موفقیت هر وب سایت صحبت می کنیم، مهمترین چیز در آن محتوا است. حتی الگوریتم های Google بارها به روز شده اند و در نهایت بر روی محتوایی که از طریق وبسایت ارائه می شود، ارزش گذاشته میشود.
بنابراین، شروع به تحقیق در مورد کسب و کار خود، پیدا کردن کلمات کلیدی قدرتمند و شروع به ارسال محتوای مفید برای مخاطبان را باید انجام دهیم. برای انتشار مطالب، متن و تصاویر، وردپرس عمدتا دو روش ارائه می دهد: نوشته (Post) و برگه ها (Page). محتوا در “نوشته ها” و “برگه ها” به نحوی کاملا مشابه اضافه می شود، اما این دو تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند.
“برگه ها”، به عنوان صفحات استاتیک در وب سایت شناخته می شوند در حالی که “نوشته ها” به محتوایی که شما در زمان مشخصی در یک بازه زمانی خاص منتشر می کنید اشاره می شود. به عنوان مثال، محتویاتی مانند “درباره ما”، “تماس با ما”، “قوانین و مقرارات سایت” و… برگه ها هستند در حالی که هر مقاله ای که در “وبلاگ” پست می کنید، نوشته هستند. ساختار برگه ها معمولا یکسان باقی می ماند در حالی که پست ها اینگونه نیست.
برای اضافه کردن نوشته یا برگه، باید بدانید که چگونه از “ویرایشگر پست” استفاده کنید. در ویرایشگر پست است که در آن شما می توانید مطالب خود را وارد کنید، ویرایش، ذخیره (به عنوان پیش نویس) و انتشار دهید. به “نوشته ها ” یا “برگه ها” بروید (هر چه می خواهید اضافه کنید) و روی “افزودن نوشته” یا “افزودن برگه” کلیک کنید. یک صفحه نمایش مثل زیرخواهید دید.

 

حالا شما می توانید عنوان پست خود را در قسمت عنوان وارد کنید و در قسمت پایین ویرایشگر شروع به نوشتن کنید. به عنوان یک مبتدی، شما ممکن است دانش برنامه نویسی نداشته باشید، بنابراین با کلیک بر روی “دیداری” به سادگی متن خود را با ابزارهایی که در اختیار دارید مانند Bold، Italic، شماره گذاری و حروفچینی، پاراگراف و.. متن را ویرایش کنید. برای اضافه کردن تصاویر، می توانید “افزودن پرونده چند رسانه ای” را انتخاب کنید، هر تصویر از کامپیوتر خود را میتوانید وارد کنید.
اکنون میتوانید با کلیک روی “پیش نمایش”، پست خود رادر حالت نمایش ببینید. اگر از نمایش نوشته خود مطمئن هستید بر روی گزینه  “انتشار” کلیک کنید، اما اگر بخواهید ویرایش بعدی بر روی پست خود داشته باشید بر روی “پیش نمایش” کلیک کنید.

 

×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!