قالب خبری جام نیوز به نسخه 5.0 بروز رسانی شد. جهت دریافت آخرین نسخه به حساب کاربری خود مراجعه نمایید.خرید محصول
1
0

قوانین و تعهدات

[ بروز رسانی قوانین در تاریخ :  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ]

قوانین استفاده از خدمات کلکسیون طراحی تعهدات متقابلی بین کلکسیون و مخاطبینش می باشد که هر یک از آنها نسبت به آن متعهد می شوند و تخطی از آنها ممنوع میباشد و در صورت تخلف هر یک از طرفین میتوانند موضوع را پیگیری نمایند. این موارد در صفحه پیش رو در دسترس است بنابراین قبل از هر چیز حتما با مطالعه دقیق موارد یاد شده ما در جهت خدمات رسانی هر چه بهتر یاری نمایید.

قوانین کلی استفاده از خدمات سایت

 1.  کلیه خدمات کلکسیون طراحی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و استفاده از این خدمات شامل قالب ها، افزونه ها و غیره در سایت های غیر اخلاقی مجاز نمی باشد. وجود لینک کلکسیون طراحی در فوتر پوسته ها فقط نشان دهنده منبع قالب سایت میباشد و کلکسیون طراحی هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت هایی که از قالب ها استفاده میکنند ندارد.
 2. تمامی قالب ها تست شده و سالم می باشند. مشتری باید پس از مطالعه دقیق توضیحات، تصاویر و نیز مشاهده پیش نمایش آنلاین و ارزیابی محصول، اقدام به خرید نماید. لطفا قبل از خرید محصول را از هر نظر تست کنید و در صورت رضایت اقدام به خرید نمایید.

قوانین مربوط به محصولات

جهت استفاده از محصول می بایست قوانین و شرایط ذیل را با دقت مطالعه و آن ها را رعایت نمائید. در نظر داشته باشید فعال سازی لایسنس به منزله قبول شرایط ذیل، تلقی می گردد و در صورت نقض هریک از آن ها، فروشنده می تواند نسبت به غیرفعال سازی اکانت کاربری و لایسنس محصول بدون اطلاع قبلی به مشتری اقدام نماید.

 1. محصولات دارای لایسنس فقط قابل نصب روی یک دامنه هستند. پس از فعال سازی محصول امکان نصب بر روی دامنه دیگر وجود نخواهد داشت.
 2. جهت فعال سازی لایسنس در دامنه دیگر، میبایست یک کد لایسنس جدید خریداری نمائید.
 3. پس از فعال سازی محصول، امکان تغییر دامنه فقط تا ۳ مرتبه میسر خواهد. لذا در ثبت دامنه دقت لازم را مبذول فرمائید.
 4. برخی از فایل های اصلی محصولات، با استفاده از ionCube کد گذاری شده اند و در توضیحات محصول نام نرم افزاری که با آن محصول کدگذاری شده است درج شده است.
 5. هرگز کدی به فایل functions.php اضافه نکنید! کدهای خود را به فایل جایگزین myfunctions.php اضافه نمایید.
 6. جهت استفاده از امکان بروز رسانی خودکار هرگز نام پوشه قالب را تغییر ندهید.
 7. در حال حاضر فقط قالب امکان بروز رسانی خودکار را دارد.

تحویل محصول

 1. پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری‌شده، لینک دانلود و کد لایسنس به صورت خودکار در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.
 2. کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.
 3. خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت. امکان اعودت محصولات دیجیتالی یا دانلودی نیست.
 4. کلکسیون طراحی مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌شده و تحویل‌شده را ندارد.
 5. در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را در حساب کاربری ایشان به کلکسیون طراحی اعلام نماید و کلکسیون طراحی موظف است ضمن پیگیری مغایرت محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت کلکسیون طراحی صرفاً، مسترد کردن وجه به خریدار و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

پشتیبانی محصول

 1. مدت زمان پشتیبانی از کلیه محصولات ۶ ماه می باشد. پس از اتمام این زمان جهت تمدید پشتیبانی باید هزینه آن به صورت آنلاین پرداخت گردد.
 2. خدمات پشتیبانی شش‌ماهه تضمین‌شده از تاریخ ثبت سفارش (به صورت لحظه ای نخواهد بود) و با حداکثر زمان پاسخگویی ۲۴ ساعت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) برای هر تیکت هر محصول ارائه می‌شود.
 3. تمامی درخواست های پشتیبانی را حتی الامکان در یک تیک ارسال بفرمایید. مگر اینکه موضوع پشتیبانی متفاوت بوده یا مربوط به محصول دیگر باشد.
 4. لطفاً قبل از ارسال درخواست پشتیبانی، فایل راهنمای محصول را که در پوشه محصول دانلودی قرار دارد، بصورت کامل و دقیق مطالعه فرمائید.
 5. پشتیبانی شامل ایرادات حاصله از برنامه نویسی می باشد. لذا باتوجه به این موضوع انجام هرگونه تغییرات شامل هزینه خواهد بود و میبایست موارد درخواستی را بصورت یک داکیومنت جهت بررسی و اعلام هزینه از طریق بخش تیکتینگ برای ما ارسال نمائید.
 6. در صورت بروز خطا به علت ویرایش کدهای محصول توسط خریدار، رفع این خطاها شامل پشتیبانی نخواهد بود و پس از بررسی و در صورت اصلاح پذیر بودن، مشمول هزینه خواهد بود.
 7. در محصولات وردپرس ( افزونه یا قالب )، رفع خطاهای مربوط به هاست، سیستم مدیریت محتوی وردپرس، افزونه و قالب های نصب شده بر روی سایت، شامل پشتیبانی نخواهد شد.
 8. پشتیبانی تمامی محصولات از طریق سیستم تیکتینگ انجام خواهد شد و به هیچ عنوان موارد مربوط به پشتیبانی از طریق تماس تلفنی، پیامک، تلگرام و پست الکترونیکی امکان پذیر نخواهد بود.
 9. کلکسیون طراحی تعهدی به فراهم نمودن موارد زیر جهت پشتیبانی محصولات خریداری شده را ندارد: الف : ارائه کلیه آموزش‌های مرتبط با وردپرس، مباحث کسب ‌وکار آنلاین ازجمله سئو، امنیت و … و رفع مشکلات مربوط به هسته وردپرس یا سایر افزونه‌های ناموجود در محصول خریداری‌شده از جمله در زمان پاسخ به سوالات کاربران؛ ب: خدمات شخصی‌سازی و اعمال تنظیمات و پیکربندی محصولات خریداری‌شده برای خریدار

قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری

کلکسیون طراحی در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای سایت یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات سایت را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به‌نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد.

 1. فروش و یا پخش محصولات کلکسیون طراحی به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر؛
 2. در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در سامانه کلکسیون طراحی نماید؛
 3. کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛ (تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید کلکسیون طراحی حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛)
 4. هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار سایت شود؛
 5. توهین و یا افترا زدن به  کلکسیون طراحی به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی)
 6. به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛
 7. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و ایجاد بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر از طریق پنل کاربری کاربر در وب‌سایت.
 8. کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد فوق‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری در کلکسیون طراحی، دانلود مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و اسقاط می‌نماید.
 9. در صورتی که کاربر از سامانه کلکسیون طراحی، محصولی را خریداری نکرده باشد، سایت می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات سایت را حذف نماید.

بخش دیدگاه

 1. بخش «دیدگاه» کلکسیون طراحی بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان سایت تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.
 2. بدیهی است کلکسیون طراحی در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران ازنظر فنی مورد تائید سایت نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌گیری نماید.
 3. نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.
 4. کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.
 5. سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول موردنظر باشد.
 6. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.
×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!