1
0

حل مشکل بارگذاری طولانی مدت stats.wp.com

بدون دیدگاه
  • انتشار : اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۹ - 11:01 ق.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

هنگام کار با بخش مدیریت وردپرس، زمان خیلی زیادی برای ارتباط با stats.wp.com صرف میشود که البته در ISP های مختلف متفاوت است . مثلا در اینترنت ایرانسل ظاهرا wp.com براحت لود میشود اما در ISP دیگر این مورد مشکل ساز هست و تنها در صورت استفاده از فیتلرشکن میتوان سریع لود نمود. در حالت عادی زمان خیلی زیادی، برای این مورد صرف می شود از آنجایی که تا زمان کامل شدن load بخش های ajax سایت یا منوها و … کار نمی کند، این مورد مشکل جدی برای کاربران وردپرس ایجاد نموده است .

زمانی که در پیشخوان هستید در قسمت پایین سمت چپ صفحه دستاپ شما سایت در حال فراخوانی آدرسی است که سرعت بارگذاری را کاهش می دهد/

با توجه wp.com ۱ در اکثر مواقع با IP ایران قابل دسترس نیست و اگر در کنسول مرورگر خطایی از سمت wp.com ۱ دریافت می‌کنید،البته بیشتر مواقع این مشکل برای پیشخوان وردپرس سایتهایی پیش می آید که از افزونه ووکامرس برای نصب و راه اندازی فروشگاه خود استفاده کرده اند. زمانی که افزونه غیر فعال می شود سرعت سایت به حالت قبل بر می گردد. اما چاره چیست نمی توان که بدون افزونه ووکامرس فروشگاه راه اندازی کنیم!

پیشنهاد می‌کنم مطابق تصویر پایین (اجازه استفاده از woocammerce  را ردیابی کنید    –    نمایش پیشنهادات ووکامرس ) Usage Tracking و Marketplace suggestions رو غیرفعال کنید که دیگر به مشکل بر نخورید.

×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!