قالب خبری جام نیوز به نسخه 5.0 بروز رسانی شد. جهت دریافت آخرین نسخه به حساب کاربری خود مراجعه نمایید.خرید محصول
1
0

درون ریزی و برون ریزی ابزارک ها در وردپرس

بدون دیدگاه
  • انتشار : فروردین ۷, ۱۳۹۸ - 7:04 ق.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر

با سلام  

امروز میخواهیم به شما عزیزان وردپرسی آموزش انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر را به شما آموزش دهیم به عبارتی دیگه درون ریزی تنظیمات ابزارک ها از سایتی به سایت دیگه رو که برای این کار به افزونه Widget Importer & Exporter نیاز دارید تا بتوانید از ابزارک های خود بک آپ بگیرید و در سایت دیگر ایمپورت کنید. این افزونه را می توانید از انتهای همین صفحه دریافت کنید.

درون ریزی و برون یزی ابزارک های وردپرس

نحوه کار با این افزونه

بعد از نصب این افزونه به منو ابزار ها و زیر مجموعه بر روی گزینه  Widget Importer & Exporter یا به فارسی درون ریزی و برون ریزی ابزارک ها کلیک کنید و صفحه ای مانند تصویر بالا نمایان می شود که برای خروجی گرفتن از ابزارک ها سایت اول باید بر روی Export Wigets یا برون ریزی کلیک کنید و منتظر بمانید تا خروجی ، بصورت کامل ابزارک های سایت شما را بک آپ بگیرد و بعد به راحتی بتوانید خروجی را در سایت دیگری Import یا درون ریزی کنید.

قسمت بالای تنظیمات افزونه درون ریزی و قسمت پایین تر برون ریزی می باشد

بعد از این که خروجی گرفتید وارد سایت دیگر خود شده و بر روی Choose File کلیک کنید و فایل خروجی خود را انتخاب کنید تا Import شود و تا بتوانید از ابزارک های سایت قبلی خود استفاده کنید. بعد از Import کردن گزینه های مانند تصویر زیر نمایان می شود.

این طور که می بینید تمام تگ ها و یا دسته بندی ها و  هر ابزارکی که در سایت شما بود به سایت جدید شما منتقل کرد و اگه در مواقعه ای دیدید که یکی از گزینه ها قرمز یا نارنجی هست آن ابزارک در سایت جدید وجود ندارد و یا قبلا در محل مورد نظر قرار گرفته.

صفحه اصلی دانلود مستقیم
×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!