1
0

بهترین ابزارها برای شناسایی قالب و افزونه‌های وردپرس

بدون دیدگاه
  • انتشار : تیر ۲۲, ۱۳۹۷ - 5:32 ق.ظ
  • نویسنده : مدیر کل
اکثر افراد تصور می‌کنند که راه‌اندازی وب‌سایت پایان دادن به مشکلات است.اما چالش‌های واقعی درست بعد از راه‌اندازی سایت شروع می‌شوند. اولین و مهم‌ترین چالش برای پیاده‌سازی وب‌سایت انتخاب پلت‌فرم مناسب است. با توجه به تعدد سیستم‌های مدیریت محتوا در بازار، انتخاب پلت‌فرم یک تصمیم مهم است. چالش دوم انتخاب قالب وردپرس است که ظاهر وب سایت را مشخص می‌کند. قالب مناسب تا حد زیادی تجربه کاربری را افزایش می‌دهد که یک جنبه مهم استراتژی بازاریابی دیجیتال است. در نهایت، چالش سوم انتخاب افزودنی‌ها است. افزودنی‌ها ویژگی‌های وب‌سایت را گسترش می‌دهند.

برای مقابله با این سه چالش باید تحقیق و بررسی‌هایی انجام داد تا در نهایت بتوان قالب، افزونه و شکل و شمایل مورد نظر را روی سایت پیاده کرد. اما تحقیق و مع‌آوری اطلاعات کمی زمان‌بر است. به همین دلیل به جای صرف زمان برای آزمون و خطا تا یافتن مورد مناسب، می توانید به کمک یک مجموعه کامل از ابزارهای آنلاین به شناسایی قالب و افزونه‌ و پلت‌فرم سایر وب‌سایت‌ها بپردازید.

شناسایی قالب و افزونه‌

لازم نیست کدهای وب‌سایت‌ها را بررسی کنید تا متوجه شوید CMS آن چیست. ابزارهای زیادی وجود دارند که این کارها را انجام می‌دهند. در ادامه به معرفی رایج‌ترین آن‌ها خواهیم پرداخت.

WhatCMS.org

WhatCMS یک ابزار بسیار مفید برای شناسایی قالب و افزونه‌ و پلت‌فرم است که می‌تواند ۱۴۲ CMS مختلف و افزودنی‌های آن را شناسایی کند.

IsItWP.com

این ابزار دقیقا برای وردپرس‌کاران ارائه شده است و اطلاعات زیادی در مورد وب‌سایت های مبتنی بر وردپرس شامل قالب، افزونه‌ها و… ارائه می‌دهد. ابزار فوق گزینه مناسبی برای شناسایی قالب و افزونه‌ است.

Allora.io

Allora یکی دیگر از ابزارهای مفید برای شناسایی قالب و افزونه‌ است دارای که یک پایگاه داده شامل اطلاعات بیش از ۲۲۰۰ CMS / frameworkworks است. این ابزار می‌تواند پیشنهادات و توصیه‌های مبتنی بر قالب‌ها و افزونه‌های محبوب را ارائه دهد. این اطلاعات به صورت پویا نگهداری می شود، که شما را قادر می سازد تا آخرین قالب‌ها و افزونه‌هایی که در نوع خود محبوب شده‌اند را بررسی کنید.

OnlineWebTool مجموعه کاملی از ابزارها برای شناسایی قالب‌ها و اطلاعات مرتبط است. بهترین ویژگی این ابزار توانایی انجام مقایسه با وب سایت رقبا است.

Wappalyzer

اگر نمی خواهید از یک ابزار مبتنی بر وب استفاده کنید، می‌توانید از ابزار Wappalyzer کمک بگیرید که یک افزودنی کروم است. برای شناسایی قالب و… به وب‌سایت مورد نظر رجوع کنید و سپس روی دکمه Wappalyzer کلیک کنید تا قالب و اطلاعات مرتبط را بررسی کند.

به این صورت به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که وب‌سایت مورد نظر شما از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می‌کند!

ابزارهای مخصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس

از آنجا که وردپرس بسیار محبوب و وب‌سایت‌های فراوانی بر پایه وردپرس پیاده‌سازی شده،ابزارهای متعددی هم برای شناسایی اطلاعات وب‌سایت‌های وردپرسی ارائه شده که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

WP Theme Detector

فقط کافی است آدرس مورد نظر خود را وارد کنید تا WPThemeDetector جزئیات کامل قالب وردپرس و افزونه‌های نصب شده را به شما بگوید همچنین لیستی از بهترین قالب‌ها و افزونه‌ها را همراه با جزئیات توسعه دهندگان به شما ارائه می‌دهد.
Built With اطلاعات فنی وب‌سایت‌ها از جمله جزئیات وب سرور، گواهی‌های SSL و ارائه‌دهنده میزبانی را ارائه می‌دهد.

Scan WP


یکی دیگر از ابزارهای شناسایی قالب و افزونه Scan WP است که اطلاعات جامعی از قالب و افزونه‌های وب‌سایت مورد نظر شما به همراه درصد وب‌سایت‌هایی که از این موارد استفاده می‌کنند، ارائه می‌دهد.

What WP Theme Is That

این وب سایت نه تنها قالب‌های وردپرسی را تشخیص می‌دهد، بلکه قادر به تشخیص چایلدتم هم خواهد بود! علاوه بر این، می‌توانید اطلاعات کاملی در مورد افزونه‌‌های نصب شده روی وب‌سایت مورد نظر دریافت کنید.

Web Tech Detector

این ابزار نیز اطلاعاتی در مورد نسخه وردپرس نصب شده، قالب و افزونه‌ها ارائه می‌دهد. تنها کافی است آدرس مورد نظر خود را در فیلد جستجو وارد کنید.

 

×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!