قالب وردپرس کاندیدا و نماینده مجلس به نسخه 5.0 بروز رسانی شد.چزئیات بیشتر

راهنمای استفاده از محصول

بازگشت به » صفحه اصلی

پس از انجام مراحل خرید یک لینک دانلود محصول در مرحله آخر خرید و یک لینک دیگر به ایمیل شما ارسال می شود. این لینک حاوی بسته محصول خریداری شده شما است. در برخی قالب های پیشرفته تر حجم بسته به جهت درج بسته نصب آسان بیشتر است. بسته دریافتی را از حالت فشرده خارج نمایید. در صورتی که نتوانستید از حالت فشرده خارج کنید وارد حساب کاربری خود و بخش آموزش شوید و مقاله اکسرت فایل را مطالعه فرمایید.

برای نصب و راه اندازی قالب ها مشابه دمو ۲ روش وجود دارد:

 

آموزش راه اندازی قالب با بسته نصبی آسان poket

 

استفاده از بسته نصبی آسان  در صورتی که وردپرس ندارید

توجه نمایید که بسته نصبی آسان به صورت همزمان وردپرس و قالب، افزونه و تمامی تنظیمات آنرا برای شما نصب و راه اندازی می کند به صورتیکه سایت شما به صورت کامل شبیه به پیش نمایش خواهد شد.

در صورتی که سایتتان دارای مطلب است این روش توصیه نمی شود چرا که باعث از بین رفتن مطالبتان می گردد.

در صورت استفاده از روش بسته نصبی ایمیل خود را در بخش “شناسه شما” و “تنظیمات همگانی” وردپرس تغییر دهید

در صورت استفاده از بسته نصبی آسان اگر از قبل وردپرس را نصب کرده اید ابتدا تمام فایل های آنرا حذف کنید. این به این معناست که در صورت استفاده از بسته نصبی آسان تمامی محتویات قبلی سایت وردپرسی شما از بین خواهد رفت.

مزیت استفاده از این بسته این است که شما بدون هیچ زحمتی تمامی برگه ها آماده سایت را اختیار خواهید داشت و به صورت سفارشی میتوانید آنرا برای خود شخصی سازی کنید.

روش استفاده از بسته نصبی :

جهت یادگیری  این روش متناسب با سرویس خود (سی پنل یا دایرک ادمین ) می توانید از آموزش ویدئویی استفاده نمایید.

قبل از شروع فرآیند نصب بسته نصبی در هاست خود دیتابیس ایجاد کرده و اطلاعات ان را نزد خود نگاه دارید/در مراحل نصب مورد نیاز است/

دانلود ویدئو آموزش راه اندازی بسته های نصبی وردپرس  روی دایرک ادمین

دانلود ویدئو آموزش راه اندازی بسته های نصبی وردپرس  روی سی پنل

توجه :هنگام نصب بسته در مرحله دوم “admin” یوزر و پسورد ورود به پیشخوان وردپرس را تعیین کنید.

 

آموزش نصب و راه اندازی قالب به تنهایی برای سایتهایی که محتوا دارند. نصب عادی Normal

 

مقدمات:

توجه : قبل از نصب قالب افزونه جلالی  و سایر افزونه ها را حتما نصب و فعال کنید. این افزونه داخل بسته دریافتی موجود است. wp-jalali

نصب قالب:

برای انجام این کار ابتدا در پنل مدیریت وردپرس از منوی “نمایش” به زیر منوی “پوسته ها” بروید. سپس در بالای صفحه بر روی دکمه Add New یا “افزودن پوسته تازه” کلیک کنید.

5 4 - راهنمای استفاده از محصول

حالا روی دکمه Choose File کلیک کرده و فایل فشرده ی قالب را از روی کامپیوترتان جهت بارگذاری انتخاب کنید. در پایان بر روی دکمه هم اکنون نصب کن کلیک کنید. توجه کنید که فایل فشرده حتما باید دارای فرمت zip باشد.