1
0

ابزارک‌های کلاسیک وردپرس با افزونه Classic Widgets

بدون دیدگاه
  • انتشار : مرداد ۱۶, ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸ ب٫ظ
  • نویسنده :

حتما شما هم با بروز رسانی وردپرس خود به نسخه ۵.۸ در بخش ابزارک ها هم متوجه تغییراتی شده اید. وردپرس این بخش را نیز سعی دارد همانند ادیتور تغییر و تحول داده و به شکل گوتنبرگ در آورد. متاسفانه قابلیت های جدید وردپرس فقط به پیچیدگی آن و نارضایتی کاربران می انجامد. بهتر بود بخش ادیتور و ابزارک ها به همان حالت قبل ادامه پیدا می کرد.

البته نگران نباشید چون راه قابل بازگشتی نیست. شما می توانید برای بخش ادیتور از افزونه Classic Editor  و برای بخش ابزارک ها یا ویجت ها افزونه Classic Widgets  نصب و فعال کنید تا حالت کلاسیک یا قدیمی ابزارک ها روی سایت شما فعال گردد.

Classic Widgets یک افزونه رسمی است که توسط تیم وردپرس کدنویسی می شود و صفحه های تنظیمات ویدجت های قبلی (“کلاسیک”) را بازیابی می کند. این افزونه حداقل تا سال ۲۰۲۲ امکان استفاده و بروز رسانی دارد.

پس از فعال شدن، این افزونه صفحه تنظیمات ویدجت های قبلی را بازیابی می کند و ویرایشگر بلوک را از مدیریت ابزارک ها غیرفعال می کند. پیکربندی دیگری وجود ندارد ، صفحه های تنظیمات ویدجت های کلاسیک با فعال یا غیرفعال کردن این افزونه فعال یا غیرفعال می شوند.

صفحه اصلی دانلود مستقیم
×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!