محصولات کلکسیون طراحی را با تخفیف 100 هزار تومانی خریداری نمایید.شرایط خرید با تخفیف
1
0

آموزش ایجاد ادمین جدید در وردپرس

بدون دیدگاه
  • انتشار : آذر ۵, ۱۳۹۷ - 10:40 ق.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

گاهی اوقات یک فرد به تنهایی قادر به اداره سایت نیست. پس بهتر است فرد یا افرادی جدید با هم این کار را انجام دهند. پس ادمین جدیدی برای سایت وردپرسی خودتان تعریف کنید. و از فواید آن استفاده کنید. چرا که از نظر سیستماتیک، نتایج مؤثری به همراه دارد. با هم آموزش ایجاد ادمین جدید در وردپرس را مرور می کنیم تا فعالیت های مشترکی مثل بررسی و پاسخگویی به کامنت ها، انتشار پست، ادیت کاربر و … را انجام دهیم.

 

ادمین جدید در وردپرس چه مزیتی دارد؟

  • پست ها بدون تأخیر منتشر می شوند.
  • یک فرد مستقل برای انجام هر کاری در سایت وجود دارد.
  • دسترسی های همه کاربران را می تواند فعال کند.
  • دسترسی های ادمین را به افرادی که نیاز باشد می تواند اضافه کند.
  • به نویسندگان سایت افزوده می شود، هزاران کاربر با سرعت بیشتری ثبت می شوند و در یک کلام کارها با سرعت بیشتری دنبال می شوند.

آموزش ایجاد ادمین جدید برای وردپرس

اول به پنل مدیریت سایت وردپرس تان وارد شوید. در سمت راست منو کاربران را کلیک کنید.

ایجاد ادمین جدید در وردپرس

حالا به بخش افزودن مخاطب جدید رفته و فایل های خالی را پر کنید. مواردی مثل نام کاربری، ایمیل، نام و نام خانوادگی و پسورد. انتخاب “فرستادن آگاه ساز به کاربر” کاملا اختیاری است.

ادمین جدید برای وردپرس

نقش کاربر جدید را انتخاب کنید. این نقش ها می توانند مواردی مثل مدیر فروشگاه، مشتری، مشترک، مشارکت کننده، نویسنده، ویرایشگر، مدیر کل هستند. در پایان روی افزودن کاربر تازه کلیک کنید.

هر کدام از این نقش ها، دسترسی های متفاوتی دارند. اینکه انتخاب کنید ادمین جدید در کنار شما چه دسترسی هایی داشته باشد، مسلما به سیاست هایی که از قبل تعریف کرده اید مربوط می شود. پس با توجه به آنچه که در سایت مد نظرشماست، ادمین مورد نظر را انتخاب کنید و به کاربران تازه اضافه کنید.

ایجاد ادمین جدید در وردپرس

ممکن است، مواردی هم پیش آمده باشد که ادمین اصلی سایت شما به پنل مدیریت وردپرس دسترسی نداشته باشد یا به دلایلی این دسترسی ها دچار ایراد شده باشد. برای این شرایط براحتی از طریق سی پنل می توانید این ایراد را رفع کنید. آموزش آن را در آینده خواهیم گذاشت. پس با ما همراه باشید.

 

×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!