1
0

ابزارک‌های کلاسیک وردپرس با افزونه Classic Widgets

بدون دیدگاه
  • انتشار : مرداد ۱۶, ۱۴۰۰ - 12:58 ب.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

حتما شما هم با بروز رسانی وردپرس خود به نسخه ۵.۸ در بخش ابزارک ها هم متوجه تغییراتی شده اید. وردپرس این بخش را نیز سعی دارد همانند ادیتور تغییر و تحول داده و به شکل گوتنبرگ در آورد. متاسفانه قابلیت های جدید وردپرس فقط به پیچیدگی آن و نارضایتی کاربران می انجامد. بهتر بود بخش ادیتور و ابزارک ها به همان حالت قبل ادامه پیدا می کرد.

البته نگران نباشید چون راه قابل بازگشتی نیست. شما می توانید برای بخش ادیتور از افزونه Classic Editor  و برای بخش ابزارک ها یا ویجت ها افزونه Classic Widgets  نصب و فعال کنید تا حالت کلاسیک یا قدیمی ابزارک ها روی سایت شما فعال گردد.

Classic Widgets یک افزونه رسمی است که توسط تیم وردپرس کدنویسی می شود و صفحه های تنظیمات ویدجت های قبلی (“کلاسیک”) را بازیابی می کند. این افزونه حداقل تا سال ۲۰۲۲ امکان استفاده و بروز رسانی دارد.

پس از فعال شدن، این افزونه صفحه تنظیمات ویدجت های قبلی را بازیابی می کند و ویرایشگر بلوک را از مدیریت ابزارک ها غیرفعال می کند. پیکربندی دیگری وجود ندارد ، صفحه های تنظیمات ویدجت های کلاسیک با فعال یا غیرفعال کردن این افزونه فعال یا غیرفعال می شوند.

صفحه اصلی دانلود مستقیم
×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!