محصولات کلکسیون طراحی را با تخفیف 100 هزار تومانی خریداری نمایید.شرایط خرید با تخفیف
1
0

بخش پنجم: تنظیمات وردپرس

بدون دیدگاه
  • انتشار : مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ - 3:46 ب.ظ
  • نویسنده : مدیر کل

پس از تکمیل فرایند نصب وردپرس و انتخاب قالب مناسب برای سایت، تمام تنظیمات را برای شروع سفارشی کردن وبسایتمان در داشبورد وردپرس انجام می دهیم. صرف نظر از اینکه وب سایتتان در چه حوزه ای است، برخی از تنظیمات  برای هر وبسایت مانند تنظیمات عمومی، پیوندهای یکتا، Discussionها و غیره ضروری است. من قصد دارم به شما آموزش دهم که چگونه این تنظیمات را قبل از شروع قرار دادن محتوا انجام دهید.

تنظیمات عمومی

 

 

به “تنظیمات” در داشبورد وردپرس بروید و “عمومی” را انتخاب کنید. تنظیمات عمومی حاوی فیلدهای است که از شما اطلاعات کلی درباره وب سایت شما را میپرسد مانند عنوان سایت، معرفی کوتاه، آدرس وردپرس (نشانی اینترنتی)، آدرس ایمیل، چک عضویت، قالب تاریخ، فرمت زمان، زبان و غیره. فیلدها را با اطلاعات مورد نیاز پر کنید و روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

پیوندهای یکتا

 

Permalinks (پیوندهای یکتا) ساختار URL وب سایت شما را تعریف می کند. برای تغییر تنظیمات “پیوندها”، به تنظیمات بروید و سپس “پیوند های یکتا” را انتخاب کنید. این یک پنجره با تنظیمات معمولی است که از آن می توانید هر یک را انتخاب کنید یا از ساختار سفارشی استفاده کنید.

ساختار پیش فرض http://yoursite.com/؟p=123 است و سایر گزینه ها روز و نام، ماه و نام، عددی، نام نوشته و ساختار سفارشی است. در میان همه، برای مبتدیان، انتخاب نام پست خوب به نظر می رسد، که یک URL کوتاه برای جستجوگرهای مناسب را فراهم می کند.

 

×

سـبد خـرید شـما

0 محصول
سبد خرید خالی است!